خرید اعتباری بدون بهره و کارمزد در دیلی مارکت

مجموعه دیلی مارکت یک فروشگاه زنجیره‌ای شناخته شده در ایران است که مواد غذایی تازه و متنوع را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به خریداران عرضه می‌کند. این فروشگاه در جهت رفاه حال مشتریان وفادار خود یک درگاه مجازی و اینترنتی تحت عنوان کیف پول میهن، طراحی و معرفی نموده است تا خریداران بتوانند به راحتی اقلام مورد نیاز خود را تهیه و بدون نیاز به کارت فیزیکی هزینه آن را پرداخت کنند.

افرادی که دارای حساب فعال در توانا کارت فرهنگیان هستند می‌توانند علاوه بر استفاده از تخفیفات ویژه فروشگاه، هزینه خرید اقلام مورد نظر خود را به صورت اعتباری پرداخت کنند. برای استفاده از این روش بهتر است که مطالب مربوط به روش خرید از کیف پول میهن را مطالعه کنید.

روش خرید از دیلی مارکت ( خرید از کیف پول میهن)

دارندگان توانا کارت، کارت اعتباری فرهنگیان می‌توانند با مراجعه حضوری به یکی از شعب دیلی مارکت نزدیک به محل سکونت خود یا به صورت اینترنتی کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند و در نهایت هزینه خریدهای انجام شده را از طریق توانا کارت پرداخت کنند. مزیت پرداخت به این شیوه وجود یک تنفس کوتاه مدت تا زمان پرداخت با میانگین زمانی 45 روزه است که در آخر از حقوق ماه‌های بعد فرهنگیان کسر می‌شود.

فرهنگیان گرامی می‌توانند با مراجعه به دیلی مارکت و استفاده از کیف پول آن، علاوه بر خرید اعتباری از مزایای دیگر مانند تخفیف‌های ویژه در یان فروشگاه بهره‌مند شوند.

مراحل شارژ کیف پول میهن

برای شارژ کیف پول میهن و استفاده از مزایای این کیف پول و همچنین کارت اعتباری فرهنگیان کافی است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله نخست: انتخاب کیف پول

پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن توانا کارت فرهنگیان، وارد قسمت منوی کیف پول‌ها شوید و پس از وارد نمودن رمز، کیف پول میهن را از بین سایر کیف پول‌ها انتخاب کنید.

گام دوم: شارژ کیف پول

پس از انتخاب گزینه « شارژ کیف پول» نوع حساب مورد نظر خود یعنی « اعتباری» را انتخاب و مبلغ مورد نظر را وارد کنید.

گام نهایی: دریافت پیام موفقیت شارژ کیف‌پول

درصورت کافی بودن موجودی اعتبار شما در کارت اعتباری فرهنگیان، کیف پول میهن نیز به همان میزان شارژ می‌شود و شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به هر یک از شعب دیلی مارکت از طریق این کیف پول خرید و هزینه آن را به صورت اعتباری پرداخت کنید.

مراحل خرید حضوری با کیف پول میهن در تواناکارت

همانطور که پیش از این مطالعه کردید، توانا کارت قابلیت استفاده از برخی کیف پول‌های مطرح کشور را برای کاربران خود فراهم کرده است که کیف پول میهن برای فروشگاه دیلی مارکت نیز یکی از این کیف ‌پول‌ها است. شما می‌توانید علاوه بر خرید اینترنتی از فروشگاه‌هایی همانند دیلی مارکت، به صورت حضوری نیز به این فروشگاه‌ها مراجعه کرده و هزینه خرید خود را در محل همان فروشگاه از طریق اپلیکیشن توانا پرداخت کنید.

مرحله نخست: مراجعه به فروشگاه دیلی مارکت

فرهنگیان عزیز با مراجعه به یکی از 1000 شعبه فعال دیلی مارکت در سراسر ایران می‌توانند کالای مورد نظر خود را خریداری کرده و برای انجام فرایند پرداخت به صندوقدار حاضر در فروشگاه مراجعه کنند. صندوقدار پس از اعلام نحوه پرداخت شما یعنی با استفاده از اپلیکیشن موبایل، فاکتور مربوط به کیف پول میهن را در صندوق فروشگاهی انتخاب و شماره موبایل شما را وارد می‌کند.

2-2

گام دوم: اعلام شماره تلفن همراه به صندوقدار

توجه فرمایید که در این مرحله، همان شماره تماسی که توانا کارت خود را با آن فعال کرده‌اید را به صندوقدار اعلام کنید تا  کد شش رقمی اعتبار سنجی برای شما ارسال شود.

گام سوم: اعلام کد ارسالی به صندوقدار

کد ارسال شده توسط این اپلیکیشن را به صندوقدار اعلام کنید تا او نیز با درج این کد در ، فرایند خرید شما را نهایی کند و فاکتور خرید را در کنار اجناس به شما تحویل دهد.

2-3

فرهنگیان گرامی می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن توانا کارت و انتقال اعتبار خود از این حساب به کیف پول میهن در همین اپلیکیشن، خرید خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام داده و حدودا تا دو ماه بعد هزینه آن را پرداخت کنند. شایان ذکر است که این اعتبار هیچگونه کارمزد، سود و یا هزینه‌ای برای شما ندارد و امکان استفاده از آن تنها برای دارندگان کارت اعتباری فرهنگیان، میسر است. همچنین مبالغ خرید شما در بازه یکم الی سی و یکم خرید این ماه، در انتهای ماه بعد از حقوق شما کسر می‌شود و شما فرهنگی عزیز یک بازه 30 الی 60 روزه تنفس پرداخت خواهید داشت.

توانا کارت به عنوان کارت اعتباری فرهنگیان، فعالیت خود را در راستای ایجاد شرایط رفاهی بیشتر، برای معلمان و کارکنان آموزش و پرورش آغاز کرده است. توانا در نظر دارد تا با ایجاد یک بستر امن خرید اقساطی و اعتباری، نیازها و مایحتاج فرهنگیان را تا حد زیادی برطرف کند.

مزایای خرید با کارت اعتباری ویژه فرهنگیان

تصور کنید که برای خرید کالا و مایحتاج ضروری خود به فروشگاهی می‌روید که کالاهای متنوع با قیمت و کیفیت مطلوب را در اختیار شما قرار می‌دهد و هزینه آن‌ها را تا ماه بعد از شما دریافت نمی‌کند. احتمالا تجربه چنین خریدی برای شما بسیار خوشایند خواهد بود.  مجموعه تواناکارت با همکاری فروشگاه زنجیره‌ای دیلی مارکت این امکان را برای فرهنگیان عزیز فراهم نموده است تا از این طریق معلمان و کارکنان آموزش و پرورش بتوانند نیازهای روزمره خود را به سهولت تهیه و به شیوه دیگری اقدام به پرداخت هزینه کنند.

اما سوال مهم این است که چگونه می‌توان از مزایا و قابلیت‌های این کارت بهره‌مند شد؟

برای انجام چنین خریدی تنها لازم است تا کارت اعتباری فرهنگیان یا همان توانا کارت معروف را دریافت و اپلیکیشن آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. سپس با مراجعه به کیف پول میهن در این اپ می‌توانید از تمامی شعب دیلی مارکت به راحتی و به صورت اعتباری خری کنید.

تواناکارت به صورت یک اپلیکیشن طراحی شده است که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود و نیازی به کارت فیزیکی ندارد و این ویژگی قطعا برای شما یک خرید راحت را رقم خواهد زد.

فروشگاه‌های مختلفی با این کارت اعتباری فرهنگیان، طرف قرارداد هستند که فروشگاه دیلی مارکت و کیف پول این مجموعه یعنی کیف پول میهن نیز در این زمره قرار دارد.

تواناکارت فرهنگیان، یک سامانه مبتنی بر اپلیکیشن موبایل است که امکان خرید اعتباری و اقساطی از فروشگاه‌های طرف قرارداد با تواناکارت را برای کاربران خود فراهم کرده است. یکی از قابلیت‌های این اپلیکیشن، خرید اعتباری به صورت حضوری و غیر حضوری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مختلف مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیلی مارکت(dailymarke) با بیش از هزار شعبه فعال در سراسر ایران است.

آموزش ویدئویی استفاده از توانا کارت فرهنگیان و کیف پول میهن