به پشتیبانی نیاز دارید؟

ابتدا با ورود در سامانه https://my.medu.ir و از قسمت تواناکارت(رفاهی) اقدام به ثبت نام نموده و در گام آخر نسبت به معرفی ضامن که میبایست حتماً از منطقه محل اشتغال متقاضی باشد ، اقدام نمایید. سپس ضامن معرفی شده می بایست به سامانه https://my.medu.ir مراجعه و از قسمت تایید یا رد ضمانت اقدام به بررسی و تایید درخواست شما نماید و در گام آخر مالی منطقه پس از بررسیهای لازم  اقدام به تایید درخواست متقاضیان منطقه نماید و 48 ساعت پس از آن امکان بهره برداری از خدمات برای متقاضی وجود خواهد داشت.

پس از تکمیل هر مرحله ، قسمت وضعیت درخواست شما بروزرسانی خواهد شد.

هر شخص امان ضمانت برای 3 نفر را دارد

سیاست کلی سامانه ، عقد قرارداد با فروشگاه های اینترنتی می باشد ، که برای خرید از آنها هیچگونه محدودیت جغرافیایی برای متقاضیان محترم وجود نداشته باشد و فروشگاه های حضوری سهم کمتری دارند. ولی تلاش بر آن است که با فروشگاه های حضوری در شهرهای مختلف نیز قرارداد منعقد گردد و این سامانه مانعی برای عقد قرارداد با اصناف مختلف در شهرهای مختلف را نداشته و مدیران رفاهی مناطق امکان معرفی فروشگاه های منطقه خود را به قسمت قراردادهای تواناکارت دارند.

پس از ایجاد حساب کاربری در سامانه توانا ، بصورت اتوماتیک پیامکی حاوی لینک دانلود و آموزش های لازم بریا شما ارسال خواهد شد و در صورت عدم دریافت پیامک جهت دانلود و بهره برداری از خدمات اپلیکیشن میتوانید با مراجعه به سامانه  https://my.medu.ir  ، از قسمت توانا کارت و  متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود ، اقدام به دانلود اپلیکیشن نمایید.

از قسمت اعتباری اپلیکیشن و با انتخاب گزینه فروشگاه ها می توانید کلیه فروشگاه های طرف قرارداد اعتباری و اقساطی را مشاهده نمایید. علاوه بر مسیر فوق امکان مشاهده آخرین فروشگاه ها در سامانه  https://my.medu.ir  قسمت  توانا کارت وجود دارد.

تلفن 02171400900 داخلی 1 آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

کافیست شماره موبایل جدید خود را به واحد رفاهی سازمان خود اعلام نموده تا ایشان به تیم پشتیبانی توانا کارت اعلام نمایند و پس از تغییر توسط تیم توانا کارت ، می توانید با شماره تلفن جدید خود مجدد وارد اپلیکیشن شوید.

اعتبار فعلی ماهانه شما یک چهارم  از خالص دریافتی شما می باشد و با توجه به سیاست های در نظر گرفته شده ، درحال حاضر امکان افزایش این مبلغ وجود ندارد.

سقف اعتبار ماهانه برابراست با توان پرداخت قسط در ماه توسط مشتری و سقف تعداد اقساط برابر است با مدت زمانی که مشتری توان بازپرداخت اقساط را دارد که هر دو عامل در حین ثبت درخواست توسط متقاضی مشخص می گردد. لازم بذکر است ضرب هر دو عامل در هم سقف کل توان خرید را تشکیل می دهد.

  1. مراجعه به آدرس: https://portal.isipayment.ir/
  2. انتخاب گزینه دارندگان
  3. وارد نمودن شماره مشتری(مندرج درتصویرکارت موجود در اپلیکیشن)
  4. -وارد نمودن رمز (پیش فرض کدملی)
  5. انتخاب گزینه انصراف از پیام نمایش داده شده
  6. مراجعه به قسمت منو
  7. انتخاب گزینه تغییر رمز دوم
  8. وارد نمودن رمز10 رقمی از نوع عدد
  9. تکرار رمز وارد شده
  10. ثبت

ابتدا از صحت ثبت شماره موبایل و کدملی خود در اپلیکیشن اطمینان حاصل نموده و در صورت تکرار خطا می بایست نسبت به اعلام شماره موبایل صحیح خود به نماینده رفاهی سازمان اقدام و پس از اعلام نماینده رفاهی به پشتیبانی،مجدداً اقدام به راه اندازی اپلیکیشن اقدام نمایید

خیر ، وی میبایست پس از اعلام متقاضی به سامانه https://my.medu.ir مراجعه و از قسمت تایید یا رد ضمانت اقدام به بررسی و تایید درخواست نماید.

بله این امکان مشروط به اینکه هر دو در یک منطقه شاغل باشند وجود دارد.

باتوجه به بروزرسانی اطلاعات توسط امور اداری و مالی مناطق ، این موارد میبایست از طریق امور اداری و مالی مناطق بروزرسانی گردد و پساز آن اقدام به ثبت درخواست نمایید.

در صورت عدم تایید ضامن و یا عدم تایید مالی منطقه امکان ثبت درخواست مجدد وجود خواهد داشت.

ضامن میبایست از همان منطقه اشتغال متقاضی با سنوات کمتر از 27 سال و 11 ماه باشد و خالص حقوق دریافتی وی نیز مساوی و یا بیشتر از متقاضی باشد.

از قسمت اعتباری اپلیکیشن و انتخاب گزینه موجودی،امکان مشاهده اعتبار ماهانه (توان پرداخت اقساط در هر دوره حقوقی توسط شما)و سقف تعداد اقساط(سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط توسط شما) میسر می باشد که ضرب هر 2در هم،سقف توان خرید شما را تشکیل می دهد.

با مراجعه به قسمت اعتباری اپلیکیشن و انتخاب گزینه وضعیت اقساط ، امکان مشاهده اقساط تسویه شده و تسویه نشده وجود دارد. ضمناً امکان مشاهده گزارش اقساط خاتمه یافته نیز در همان قسمت وجود دارد.

پس از کسر از حقوق پرسنل سازمان می بایست کسورات را برای پشتیبانی توانا کارت واریز نماید و سپس همکاران پشتیبانی اقدام به ثبت تسویه کسورات در سیستم می نمایند و تا زمانی که سازمان اقدام به واریز کسورات ننماید،سیستم وضعیت اقساط پرداختی را بروز نمایش نمی دهد.

پس از پرداخت آخرین قسط از خرید شما و پرداخت آن توسط سازمان به واحد پشتیبانی اپلیکیشن و در صورت برقرار بودن قرارداد سازمان با پشتیبانی اپلیکیشن ، مجدد امکان خرید برای شما میسر می گردد.

بصورت خودکار ، روز هشتم ماه بعد از خرید اعتبار شما به حساب شما بازگردانده می شود و مجدد امکان خرید برای شما میسر می باشد.