با اعتبار توانا، کیف پول تارا رو شارژ کن، الان بخر ماه بعد پرداخت کن!

کیف پول تارا چیست

توانا کارت فرهنگیان، کارت اعتباری هوشمند مجازی و مبتنی بر موبایل هوشمند و ویژه فرهنگیان است که قابلیت خرید های اقساطی و اعتباری را ویژه جامعه فرهنگیان و معلمان فراهم نموده است.این مقاله از سری مقالات توانا کارت می باشد که قصد داریم در این مقاله به معرفی کیف پول تارا و نحوه استفاده از آن در اپلیکیشن موبایل توانا (کارت اعتباری ویژه فرهنگیان) بپردازیم.

کیف پول تارا چیست؟

کیف پول تارا یک راهکار دیجیتالی برای خدمات مالی آنلاین است که سعی می‌کند سرویس‌ها و خدماتی را از طریق فروشگاه های طرف قرارداد خود در قالب کیف الکترونیکی پول، فراهم کند و توسط شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا (زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ) توسعه یافته است.

در راستای افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده در کارت اعتباری فرهنگیان و معلمین (توانا کارت) و توسعه پذیرندگان و فروشگاه های طرف قرارداد با توانا کارت و سهولت دسترسی به فروشگاه ها و مراکز خدماتی طرف قراداد در سرارکشور ،و طبق تفاهم نامه همکاری ، ارتباط با کیف پول الکترونیکی تارا در اپلیکیشن توانا برقرار گردید.

در حال حاضر کیف پول تارا در بیش از 5000 فروشگاه و پذیرنده به صورت حضوری و یا اینترنتی طرف قرارداد است فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، اُکالا ، گنذم ، هایپر فمیلی ، پوشاک هالیدی و… از جمله مهمترین فروشگاه های طرف قرداد با تارا می باشند.

تمامی دارندگان کارت اعتباری ویژه فرهنگیان و معلمین (توانا کارت) می‌توانند از این کیف پول بهره‌برداری کنند. با استفاده از این کیف پول الکترونیکی ، بدون داشتن  وجه نقد و یا کارت اعتباری می توانند، تنها با انتقال مبلغ دلخواه از موجودی اعتباری خود به کیف پول تارا از فروشگاه های طرف قرارداد با کیف پول تارا خریدمطلوبی داشته باشند.

معلمین و فرهنگیان گرامی با استفاده از توانا کارت و شارژ کیف پگول تارا ،  در خرید های اینترنتی می توانند با انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی تارا نسبت به پرداخت خود اقدام نمانید و همچنین در خرید های حضوری با اعلام خرید با کیف پول تارا و نمایش بارکد تولید شده در توانا کارت به فروشنده ، خرید خود رانهایی کنند.

فیلم آموزشی زیر، نحوه شارژ کیف پول تارا و نحوه خرید حضوری با کیف پول تارا را بهتر نمایش می دهد.

 

 • نحوه شارژ کیف پول تارا

برای خرید حضوری یا اینترنتی با کیف پول تارا  کافی است قبل از مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد، اقدام به شارژ کیف پول تارا خود نمائید بدین ترتیب که با مراجعه به اپلیکیشن توانا کارت و از طریق منوی کیف پول و انتخاب کیف پول تارا، از محل اعتبار خود ،مبلغ مورد نظر را درج و پس از دریافت رمز پویا و یا ثبت رمز دوم ثابت نسبت به شارژ کیف پول تارا اقدام نمائید.

شارژ کیف پول تارا
شارژ کیف پول تارا

گام اول انتخاب کیف پول

پس از ورود به توانا کارت ، منوی کیف پول را انتخاب نمائید و پس از درج رمز 4 رقمی ورود ، کیف پول تارا را انتخاب نمائید.

پس از ورود به محیط کیف پول تارا گزینه “شارژ کیف” را انتخاب نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

شارژ اعتباری تارا
شارژ اعتباری تارا

گام دوم شارژ کیف 

پس از انتخاب گزینه شارژ کیف پول ، نوع حساب مورد نظر (اعتباری ) را انتخاب می نمائید و مبلغ مورد نظر را درج نمایید. سپس از طریق گزینه دریافت رمز پویا، رمز پویا یکبار مصرف برای شما پیامک می گردد و به صورت خودکار در کادر مربوطه درج میشود سپس با انتخاب گزینه پرداخت ، شارژ کیف پول تارا با موفقیت انجام میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • نحوه خرید حضوری با کیف پول تارا

تولید بارکد
تولید بارکد

 

1-مراجعه به فروشگاه های حضوری طرف قرارداد با تارا و تولید بارکد

پس از مراجعه به فروشگاه های حضوری طرف قرارداد با کیف پول تارا  پرداخت از طریق کیف پول تارا را به فروشنده اعلام نمائید.

سپس وارد اپلیکیشن توانا کارت شده و از طریق منوی کیف پول، کیف پول تارا را انتخاب و نسبت به انتخاب گزینه ” تولید بارکد” اقدام نمائید .

 

 

 

 

 

 

 

اسکن بارکد تارا
اسکن بارکد تارا

 

2-اسکن بارکد توسط فروشنده

سپس بارکد تولیدشده را دراختیار صندوقدار فروشگاه قراردهید تا به وسیله دستگاه بارکد خوان آنرا اسکن نموده و مراحل پرداخت اعتباری را انجام دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید موفق تارا
خرید موفق تارا

 

 

 

پس از انجام تراکنش موفق ، پیامک تراکنش برای کاربر نیز ارسال می گردد و فروشنده کالا و خدمات مورد نظر را تحویل کاربر می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • نحوه خرید اینترنتی با کیف پول تارا

در حال حاضر درگاه اینترنتی تارا در سایت های زیادی تعبیه شده است و معلمین گرامی با استفاده از توانا کارت می توانند کیف پول تارا را شارژ و از فروشگاه های طرف قرارداد با تارا کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت اعتباری خرید نمایند و مبلغ آن  به صورت کسر از حقوق در ماه آینده از حساب آنها کسر گردد. بدین منظور لازم از مراحل زیر را طی نمائید :

 

انتخاب درگاه تارا
انتخاب درگاه تارا

 

1- مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی مورد نظر و انتخاب درگاه پرداخت تارا

پس از شارژ کیف پول تارا از طریق اپلیکیشن توانا، در گام اول به فروشگاه طرف قرارداد با کیف پول تارا مراجعه نمائید و کالا و یا خدمات مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه نمائید.

درگام بعدی و پس از تکمیل مشخصات خود و تعین نحوه ارسال مرسوله، در قسمت انتخاب درگاه پرداخت، درگاه پرداخت اعتباری تارا را انتخاب نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیف پول ثمین در تارا
کیف پول ثمین در تارا

2-انتخاب کیف پول ثمین و درج رمز

 

سپس از بین کیف پول های موجود ، کیف پول ثمین را انتخاب نمائید .

دقت نمائید قبل از اقدام به انجام پرداخت حتما می بایست کیف پول خود را از طریق توانا کارت به میزان مبلغ مورد نظر مطابق با قیمت کالای انتخابی شارژ نموده باشید و سپس اقدام به انتخاب کیف پول ثمین نمائید .

پس از انتخاب کیف پول ثمین ، از طریق انتخاب دکمه رمز دوم پویا ، رمز یکبار مصرف ارسال شده را در قیمت مورد منظر درج و عبارت امنیتی درج شده را در قسمت مورد نظر ثبت نمائید و سپس اقدام به نهایی کردن تراکنش اعتباری خود نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

پرداخت موفق در تارا
پرداخت موفق در تارا

 

 

3- پرداخت موفق

در صورت وجود مبلغ اعتبار کافی در کیف پول شما پرداخت موفق و خرید شما تکمیل می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فروشگاههای طرف قرارداد با تارا

در حال حاضر بیش از 5000 فروشگاه در حوزه های فروشگاه های زنجیره ای، پوشاک ، طلا و جواهر آلات ، ساعت ، رستوران ، مراکز درمانی و زیبایی ، لوازم تحریر ، کالای دیجیتال ، از طریق کیف پول تارا خدمات خود را به جامعه معلمین ارائه می نمایند. برخی از این  فروشگاها عبارتند از فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، اکالا، هایپر فامیلی ،سوپر مارکت های زنجیره ای گندم ،پوشاک تعطیلات ،تاکسی اینترنتی تپسی، مستربلیط، بیمه دات کام ،سایت گیشه 724 و …

پشتیبانی ثمین کارت

مرکز پشتیبانی توانا با شماره تماس  ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۰۰ آماده پاسخگویی به کلیه معلمین و فرهنگیان سراسر کشور می باشد و پذیرای انتقادات ، پیشنهادات و شکایات شما عزیزان می باشد. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه و پاسخ برخی از سوالات خود را از این طریق بدست آورید.

[kk-star-ratings kksr-shortcode]
فهرست مطالب

محبوب ترین مطالب

مطالب مرتبط

15 پاسخ

 1. کار خوبی است که کمک فرهنگیان عزیز شده است . جای تشکر و قدر دانی دارد . ضمان اگر گزینه ای باشد که خود کارمندان اقدام به پرداخت نمایند بهتر میشود گاهی خود کارمند میخواد زودتر از موعد پرداخت نماید که همچین گزیه ای وجود ندارد

   1. دوست عزیز متاسفانه مسئولین استان شما از طرح توانا استقبال نکرده و مایل به همکاری نیستند.

 2. سلام از قسطی کلاب و سایت های معتبر موجود در ترب هم میشه خرید کرد بزودی؟!

 3. سلام کارت هدیه دیجی کالا بصورت اقساط از حقوق کم میشه یا بصورت یکجا؟ جایی اشاره نشده

  1. سلام دوست گرامی
   خرید با کیف پول تارا و کارت هدیه دیجی کالا به صورت اعتباری هست و مبلغ به صورت کامل آخر ماه بعد از حقوق شما کسر میشه

 4. با سلام امکان لغو درخواست توانا کارت به چه شکل می باشد؟

  1. سلام وقت بخیر
   نیاز به لغو نیست تا زمانی که شما خرید انجام ندین هیچ مبلغی از حقوق شما کسر نمیشه و بعد از چند وقت که از این سرویس استفاده نکنید به صورت خودکار برای شما لغو میشه

 5. سلام حداکثر اقساط و سود این کیف پول چقدره برای خرید از دیجی کالا

  1. دوست عزیز خرید شما از دیجی کالا توسط کیف پول تارا بصورت اعتباریه و سود صفر درصد داره و زمان بازپرداخت بسته به خرید حداقل 30 تا 60 روز تنفس دارید.

 6. امکان تسویه زودتر از موعد وجود داره؟
  لطفا این مورد را برای شرایط توانا کارت اقساطی فراهم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *