با توانا کیف پول تاپ رو شارژ کن و بدون کارمزد از فروشگاه های زنجیره ای اتکا خرید کن

فروشگاه اتکا که در گذشته با نام فروشگاه ارتش شناخته می شد یکی از پر طرفدارترین فروشگاههای زنجیره ایی در سطح کشور می باشد و سابقه ایی طولانی درارائه کالاوخدمات به مشتریان خود دارد این فروشگاه مزایایی نظیر تنوع محصولات ،قیمت مناسب ،قابلیت خرید انلاین،خدمات پس از فروش را دارد.

این فروشگاه برای سهولت خرید مشتریان خود با استفاده از  اپلیکیشن تاپ وک ارتخوان پارسیان امکان خریدی آسان را برای مشتریان وتمامی دارندگان توانا کارت محیا نموده است.

نحوه خرید از فروشگاه های اتکا با توانا کارت

در این مقاله از سری مقالات توانا کارت به آموزش نحوه خرید از فروشگاه های اتکا با استفاده از توانا کارت فرهنگیان و شارژ کیف پول تاپ می پردازیم :

کلیه معلمین و فرهنگیان گرامی پس از ثبت نام در طرح توانا و نصب اپلیکیشن توانا کارت   می توانند با مراجعه به اپلیکیشن و شارژ کیف پول تاپ از فروشگاه های اتکا به راحتی خرید کنند و مبلغ خرید را در انتهای ماه بعد به صورت کسر از حقوق پرداخت نمایند .

فیلم زیر نحوه شارژ و چگونگی خرید با کیف پول تاپ را در فروشگاه های اتکا نشان می دهد:

 

  • شارژ کیف پول تاپ

برای استفاده از خدمات موجود در سوپر اپلیکیشن تاپ و همچنین انجام خرید حضوری با کیف پول تاپ کافی است قبل از هر اقدامی، کیف پول تاپ خود را از طریق توانا کارت شارژ نمائید.

بدین صورت که با مراجعه به اپلیکیشن توانا کارت و از طریق منوی کیف پول و انتخاب کیف پول تاپ، از محل اعتبار خود ، بدون پرداخت کارمزد اضافه مبلغ مورد نظر را درج و پس از دریافت رمز پویا و یا ثبت رمز دوم ثابت نسبت به شارژ کیف پول تاپ اقدام نمائید.

گام اول انتخاب کیف پول

پس از ورود به توانا کارت و پس از درج رمز ورود ۴ رقمی ، از منوی کیف پول ، کیف پول تاپ را انتخاب نمائید.

پس از ورود به محیط کیف پول تاپ گزینه “شارژ کیف” را انتخاب نمائید.

 

گام دوم شارژ کیف پول تاپ

پس از انتخاب گزینه شارژ کیف پول ، نوع حساب مورد نظر ( اعتباری _ بن ریالی ) را انتخاب و مبلغ مورد نظر را درج نمایید.

سپس از طریق گزینه دریافت رمز پویا، رمز پویا یکبار مصرف برای شما پیامک می گردد و به صورت خودکار در کادر مربوطه درج میشود سپس با انتخاب گزینه پرداخت ، شارژ  با موفقیت انجام میشود.

شارژ کیف پول

 

  • استراداد کیف پول

در صورت انصراف از شارژ  ابتدا می بایست از منوی کیف پول تاپ گزینه “استراداد” را انتخاب نمائید و در صورت عدم خرید و یا عدم استفاده از مبلغ شارژ شده تنها تا ۶ روز بعد از شارژ کیف پول، می توانید مبلغ شارژ شده استرداد نمائید.

استرداد وجه تا 6 روز
استرداد وجه تا ۶ روز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه استفاده از خدمات موجود در کیف پول تاپ

پس از شارژ کیف پول تاپ، با انتخاب گزینه “خرید” ، می توانید اپلیکیشن تاپ را نصب و یا در صورت وجود اپلیکیشن تاپ درگوشی تلفن همراه شما وارد این اپلیکیشن شوید.

منوی خرید در کیف پول تاپمنوی خرید در کیف پول

 

پس از ورود به اپلیکیشن تاپ  با درج “کد ملی” خود در  این قسمت  اپلیکیشن تاپ و پذیرش قوانین و مقررات تاپ از خدمات این اپلیکیشن بهره مند شوید.

درج کد ملی جهت فعالسازی کیف پول تاپدرج کد ملی جهت فعالسازی کیف پول تاپ

 

شایان ذکر است جهت فعالسازی کیف پول تاپ با توجه به استعلام سامانه شاهکار شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه ثمین می بایست به نام صاحب کد ملی درج شده در کیف پول باشد.

پس از فعالسازی کیف پول از طریق اپلیکیشن تاپ می توانید از مهمترین خدمات موجود در کیف پول تاپ ازجمله خرید شارژ سیم کارت و بسته اینترنت، پرداخت عوارض آزادراهی، خرید انواع بلیط و … به صورت اعتباری و بدون کارمزد بهره مند گردید.

 

بدین ترتیب که خدمات مورد نظر را بررسی و در هنگام پرداخت از تب “کیف پول” ، گزینه ” کیف پول ثمین ” را انتخاب و پرداخت خود را نهایی نمائید.

 

پرداخت با کیف پول ثمین
پرداخت با کیف پول ثمین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه خرید حضوری

اسکن کد پرداز تاپ
اسکن کد پرداز تاپ

علاوه بر بهره مندی از خدمات موجود در اپلیکیشن تاپ ، دارندگان توانا کارت فرهنگیان می توانند با مراجعه به فروشگاه های حضوری طرف قرارداد با کیف پول تاپ از طریق اسکن کد پرداز  تولید شده در دستگاه های کارتخوان پارسیان ، نسبت به پرداخت اعتباری اقدام نمایند.

جهت انجام خرید حضوری مراحل زیر را می بایست انجام دهید:

۱-پس از مراجعه به فروشگاه های حضوری طرف قرارداد با تاپ و انتخاب کالاهای مورد نیاز، روش پرداخت با کیف پول تاپ و کارتخوان پارسیان را به صندوقدار اطلاع دهید.

۲-بعد از تایید صندوقدار، وارد اپلیکیشن توانا کارت شده و از طریق منوی کیف پول، گزینه“خرید” را انتخاب نمائید.

۳-از طریق گزینه کدپرداز  تاپ ،QR کد تولید شده در کارتخوان پارسیان را با موبایل خود اسکن نمایید.

۴-از طریق منوی کیف پول ،”کیف پول ثمین” را انتخاب و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

۵- اتمام فرآیند خرید و اخذ رسید پرداخت منوط به فشردن دکمه F4  دستگاه کارتخوان پارسیان توسط صندوقدار می باشد

 

 

 

 

 

پشتیبانی ثمین کارت

شما فرهنگیان گرامی می توانید با شماره گیری تلفن ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۰۰ انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را در خصوص توانا کارت با ما درمیان بگذارید. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه و پاسخ برخی از سوالات خود را از این طریق بدست آورید.

[kk-star-ratings kksr-shortcode]
فهرست مطالب

محبوب ترین مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *