با توانا کارت از دیجی کالا قسطی خرید کن

اخذ تسهیلات از دیجی پی جهت خرید از دیجی کالا

توانا کارت فرهنگیان، یک کارت اعتباری ویژه فرهنگیان است که امکان خرید اقساطی و اعتباری را به صورت کاملا ویژه برای جامعه فرهنگیان گرامی فراهم نموده است. در این مقاله از مجموعه مقالات توانا کارت  قصد داریم  تا شما را با نحوه دریافت تسهیلات از دیجی پی و خرید از دیجی کالا  بیشتر آشنا کنیم.

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا سایت شناخته شده‌ای برای فرهنگیان و معلمان عزیز است که می‌توانند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه تهیه کنند و از خدمات ضمانت بازگشت کالا نیز بهره‌مند شوند. توانا کارت فرهنگیان با هدف افزایش توان و قدرت خرید معلمان و فرهنگیان گرامی امکان استفاده از  وام و تسهیلات  کیف پول دیجی پی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

دریافت تسهیلات از دیجی پی جهت خرید از دیجی کالا
دریافت تسهیلات از دیجی پی جهت خرید از دیجی کالا

فرهنگیان گرامی می‌توانند جهت خرید از دیجی کالا، بدون نیاز به چک، ضمانت بانکی، سفته، نامه کسر از حقوق و…  از تسهیلات وام تا سقف اعتبار  ۱۰۰ میلیون تومان بهره‌مند شوند.

روش خرید با کیف پول دیجی پی

در ابتدا لازم به توضیح است که این تسهیلات فقط برای آن دسته از معلمان و فرهنگیانی قابل استفاده است که اقدام به فعالسازی تواناکارت فرهنگیان از طریق پنجره واحد خدمات آموزش و پرورش و نصب اپلیکیشن توانا کارت کرده‌اند، لذا پیشنهاد می‌شود قبل از هر اقدامی ابتدا مقاله ” راهنمایی فعال سازی توانا کارت فرهنگیان ” را مطالعه و پس از نصب اپلیکیشن توانا کارت نسبت به دریافت تسهیلات خرید از دیجی کالا اقدام نمایید.

فرهنگیان محترم پس از نصب اپلیکیشن توانا کارت، جهت دریافت اعتبار کیف پول دیجی پی و خرید اقساطی از دیجیکالا مطابق توضیحات ارائه شده در ادامه گام بردارید.

گام اول : ورود به صفحه ثبت درخواست تسهیلات

جهت دریافت تسهیلات خرید کالا از دیجی‌کالا ابتدا باید از طریق لینک زیر وارد سایت دیجی پی شوید و مراحل اخذ تسهیلات بانکی را انجام دهید.

این تسهیلات به صورت آنلاین است و نیاز به مراجعه حضوری، تشکیل پرونده، افتتاح حساب بانکی یا پرداخت چک و سفته جهت ضمانت ندارد. انجام تمام مراحل ثبت‌نام حدود 5 دقیقه از شما زمان می‌گیرد.

فقط کافی است وارد لینک زیر شوید :

لینک دریافت تسهیلات دیجی پی
لینک دریافت تسهیلات دیجی پی

گام دوم: ثبت اطلاعات شخصی جهت احراز هویت

پس از ورود به لینک فوق، اطلاعات مورد نیاز شامل (شماره موبایل، کد ملی و تاریخ تولد) را وارد نمایید.

برای اینکه ثبت نام خود را بدون مشکل انجام دهید ،در ورود اطلاعات دقت کافی را داشته باشید.

با توجه به استعلام سامانه شاهکار شماره موبایل ثبت شده باید به نام صاحب کد ملی باشد.

ثبت نام تسهیلات در دیجی پی

پس از تایید اطلاعات فوق الذکر، پیامی به شما نمایش داده می‌شود که زمان تخصیص اعتبار را (۲۶ ام ماه بعد) جهت خرید اعلام می نماید.

این بدان معنی است که درصورتی که شما در هر ماه اقدام به انجام ثبت نام نمائید مراحل تخصیص اعتبار شما تا ۲۶ ام ماه بعد از ثبت نام به طول می انجامد و شما بعد از ” ۲۶ ام ماه بعد” امکان خرید از دیجی کالا برایتان محیا می شود.

جزئیات تسهیلات دیجی پی

پس از زدن دکمه “تائید و ادامه” در مرحله بعد جهت وارد شدن به محیط دیجی پی مجدد شماره موبایل خود را وارد نمایید، تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود.

گام سوم: انتخاب طرح اعتباری

در مرحله بعد با توجه به موجودی اعتبار شما در تواناکارت، طرح‌های اعتباری متفاوتی برای شما قابل انتخاب است.

طرح های اعتباری از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا سقف ۱.۰۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و به صورت اقساط ۱۲ ماهه و با توجه به موجودی اعتبار هر فرد قابل انتخاب است.

پس از انتخاب مبلغ وام و سقف اقساط گزینه “جزئیات بیشتر ” را انتخاب و پس از مشاهده شرایط طرح اعتباری با فشردن ” تائید و ادامه ” به مرحله بعد بروید

انتخاب طرح اعتباری

گام چهارم: بررسی حساب اعتباری و مسدود شدن اعتبار توانا

پس از انتخاب طرح اعتباری توسط شما معلم گرامی، حساب اعتباری فرد بررسی و پس از تائید استعلامات از توانا کارت، در صورت وجود اعتبار مورد نظر ، اعتبار شما در توانا کارت مسدود می گردد و پیامک مسدودی نیز معادل مبلغ تسهیلات مورد نظر برای شما ارسال می گردد.

هدف از مسدود شدن حساب شما این است تا شما در حین انجام این فرایند اگر تمایل به خرید دیگری از فروشگاه های طرف قرارداد داشته باشید، تداخلی در اعتبار سنجی شما صورت نگیرد.

 

گام پنجم : استعلام و  اعتبار سنجی فرد

اعتبار سنجی

پس از مسدود شدن حساب شما، فرآیند اعتبار سنجی فرد آغاز می‌شود.

شرایط تائید اعتبار سنجی :

۱-دریافت رتبه مناسب در سامانه ” رتبه بندی اعتباری ایرانیان”

۲-نداشتن قسط معوق بانکی

۳-نداشتن چک برگشتی

۴-بررسی و تائید رفتارهای مالی شما در سیستم بانکی کشور

در صورتی که در سیستم بانکی شرایط فوق را دارا باشید پس از چند ثانیه پیام ” تبریک و تایید اعتبار سنجی ” برای شما نمایش داده می‌شود.

در غیر این صورت نتیجه اعتبار سنجی شما با پیام “اختصاص اعتبار برای شما ممکن نیست ” نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید با برطرف نمودن این مشکل مجدد برای اعتبار سنجی جهت اخذ اعتبار اقدام نمایید.

شایان ذکر است گزارش رتبه بندی شما نیز  در سمت چپ بالای صفحه قابل مشاهده است و در صورت وجود هرگونه مشکل در اعتبار سنجی می توانید با مشاهده “گزارش رتبه بندی” نسبت  به رفع آن موضوع اقدام و مجددا برای اخذ تسهیلات اقدام فرمایید.

گام ششم :  تکمیل اطلاعات ،احراز هویت و اخذ امضا دیجیتال موقت

پس از تائید اعتبار سنجی، اطلاعات محل سکونت خود را وارد و جهت اخذ امضای دیجیتال موقت و احراز هویت، اطلاعات هویتی خود را تکمیل کنید، این امضا موقت است و فقط برای امضای  اسناد این پرونده اعتباری استفاده و پس از آن با هدف حفظ امنیت و محرمانگی حذف می‌شود و دیگر قابل استفاده نیست. در کادر مشخص شده یک نمونه امضا ثبت کنید.

اطلاعات هویتی

سپس به صورت تمام رخ از چهره خود عکس بگیرید و جهت ثبت ویدئو، در محیطی آرام جمله نمایش داده شده را بخوانید.

در پایان این مرحله پیغام ” درخواست احراز هویت با موفقیت ارسال شد”  نمایش داده می‌شود و سپس جهت ادامه کار بر روی دکمه “ تایید و بازگشت به سامانه دیجی پی” را  کلیک کنید.

احراز هویت

فیلم آموزشی زیر نحوه احراز هویت و انجام امضای دیجیتال را به صورت کامل نمایش می‌دهد.

پس از تایید احراز هویت باید قرارداد بین بانک و فرد متقاضی را رؤیت و نسبت به امضای آن اقدام فرمایید.

امضا قرارداد بانکی

گام هفتم:  پرداخت هزینه های زیر ساختی طرح به صورت نقدی

در پایان پس از تکمیل مراحل فوق و امضای قرارداد اخذ تسهیلات از بانک، شما باید مبلغ کارمزد اولیه که شامل هزینه خدمات و زیرساخت است را به صورت نقدی از طریق درگاه پرداخت بانکی در سامانه دیجی پی پرداخت کنید.

این هزینه شامل هزینه‌های مربوط به خدمات و زیرساخت، اعتبار سنجی و کارمزدهای بانکی است که به صورت نقدی قابل پرداخت است.

پس از پرداخت موفق، حساب شما جهت تخصیص اعتبار به بانک ارجاع و حداکثر تا ۲۶ ام ماه بعد از ثبت نام، تسهیلات شما در کیف پول اعتباری دیجی پی فعال و قابل استفاده در دیجی کالا می‌شود.

پرداخت کارمزد نقدی

شایان ذکر است در صورت انصراف در هر مرحله از ثبت نام و قبل از پرداخت نقدی کارمزد می‌توانید با زدن دکمه “لغو فرآیند” در قسمت بالا سمت چپ، نسبت به انصراف از اخذ تسهیلات و رفع مسدودی حساب توانا خود اقدام نمایید.

لغو فرآیند اعتباری

گام هشتم:  خرید کالا و یا خدمات مورد نیاز

پس از انجام مراحل فوق و تخصیص اعتبار درخواستی در ۲۶ ام ماه بعد از ثبت نام، اعتبار شما قابل استفاده است. در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا پس از انتخاب کالای مورد نظر و تعیین زمان و مکان تحویل کالا در بخش شیوه پرداخت باید گزینه ” پرداخت با تسهیلات دیجی پی ” را انتخاب و از محل تسهیلات اخذ شده مبلغ سبد خرید خود را پرداخت نمایید.

نحوه خرید از دیجی کالا

همچنین شما می‌توانید علاوه بر دیجی کالا، این تسهیلات را در فروشگاه‌های زیر نیز استفاده کنید:

 

دیجی کالا دیجی کالا جت دیجی لند دوو اسنوا
هماتیت گلد زیتازی میخک دنتال ایکس ویژن ایران تایمر
سفر مارکت اتاقک سفرو کارناوال ایران اسپورتر

خرید اقساطی با سفته از دیجی کالا

اگر علاقه‌مند به خرید از دیجی کالا یا استفاده از کیف پول دیجی پی باشید، احتمالا اقدام به دریافت وام دیجی‌پی یا بررسی شرایط این وام کرده‌اید. برای دریافت وام از دیجی پی شما نیازمند چک صیادی بنفش یا سفته هستید که اگر از طریق توانا کارت، اعتبار خود را به کیف پول دیجی پی منتقل کنید دیگر نیازی به هیچگونه چک یا سفته برای دریافت وام ندارید. بنابراین اگر از کاربران توانا هستید، همین امروز اقدام به دریافت وام تا سقف 50 میلیون تومان از دیجی پی بدون نیاز به چک، سفته یا ضامن کنید.

پشتیبانی توانا کارت

شما فرهنگیان گرامی می‌توانید در هر مرحله از ثبت‌نام جهت اخذ تسهیلات دیجی پی با شماره‌گیری تلفن ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۰۰ سوالات خود را در این خصوص مطرح و یا انتقادات، پیشنهادات خود را در خصوص توانا کارت با ما درمیان بگذارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش سوالات متداول مراجعه و پاسخ برخی از سوالات خود را از این طریق بدست آورید.

همکاران دیجی پی نیز با شماره تماس ۰۲۱۶۱۹۳۰۴۰۰ آماده پاسخگویی به شما عزیزان در مراحل مختلف ثبت‌نام هستند.

[kk-star-ratings kksr-shortcode]
فهرست مطالب

محبوب ترین مطالب

مطالب مرتبط

18 پاسخ

  1. دوست عزیز شما به راحتی با توانا و کیف پول دیجی پی میتونید از دیجی کالا خرید کنید

   1. آیا امکان واریز موجودی توانا کارت به دیجی پی وجود دارد ، زیرا با دریافت وام از دیجی پی ۲۳ درصد سود بانکی از ما دریافت می شود

    1. بله این امکان وجود دارد. اما بدلیل تقاضای بالا در حال حاضر سقف درخواست خرید از دیجی پی پر شده و در حال حاضر امکان خرید از کیف پول دیجی پی وجود ندارد

 1. سلام وقت بخیر ما اگه اعتبار تواناکارت رو داشته باشیم میتونیم با همون کیف پول دیجی پی رو شارژ کنیم یا نیازه حتما از دیجی پی تسهیلات بگیریم؟
  چون شارژ کیف پول با تسهیلات گرفتن دوتا چیز متفاوته ..
  ما اعتباری که از توانا کارت گرفتیم رو میتونیم مستقیم انتقال بدیم به کیف پول دیجی پی؟

  1. بله این امکان وجود دارد. اما بدلیل تقاضای بالا در حال حاضر سقف درخواست خرید از دیجی پی پر شده و در حال حاضر امکان خرید از کیف پول دیجی پی وجود ندارد

 2. چرا توانا کارت ما در مرحله اخر تایید رمز خطا می دهد

  1. این مشکل در نسخه قبلی اپلیکیشن وجود داشته. شما در حال حاضر میتونید نسخه بروز شده رو از سایت دریافت کنید.

 3. سلام
  من در دیجی پی تا مرحله پرداخت خدمات و زیرساختها رفتم
  چقدر طول می‌کشه کارت وام بانک تجارت فعال بشه؟بلافاصله بعدش میتونم خرید کنم؟

  1. دوست عزیز نهایتا 72 ساعت طول میکشه تا اکانت شما فعال بشه و از اون لحظه میتونید خرید خودتون رو انجام بدید

 4. سلام آیا امکان پرداخت بخشی از مبلغ کالای خریداری شده از دیجی کالا با دیجی پی و بخشی بصورت نقد وجود دارد؟

 5. آقا من نمیخوام اقساطی بخرم نمیشه مستقیم با همون پولی که زدیم تو توانا کارت یچیزی از دیجی بخریم؟

 6. روش توانا کارت برای خرید اقساطی برای من به عنوان یک معلم اصلا قابل قبول نیست با توجه به اینکه قراره سر زمان مقرر از حساب بنده اقساط کم بشه این یعنی پرداخت تضمین شده اقساط. در مقابل توانا کارت هیچ وامی به بنده نمیده فقط اجازه خرید یک کالا با شرایط فروشنده را به من میده که این مورد در شهر ما توسط خود فروشنده ها بصورت کسر از حقوق کاملا میسر هستش چرا باید یک درصدی هم به توانا کارت پرداخت کنیم؟؟ وام درست یعنی پول به حساب بنده واریز بشه بنده از هرجا که بخوام خرید کنم.

  1. دوست عزیز این مورد از سمت خود وزارت آموزش و پرورش بعنوان یکی از شرایط همکاری با توانا ذکر شده و توانا هیچ دخالتی در این امر نداشته . در مورد موضوع بعد باید خدمتتون بگم توانا هیچ گونه سودی از کاربران دریافت نمیکنه و سودی که فروشگاه به شما اعلام میکنه مربوط به خود فروشگاه و شرایط فروشگاه هست.

 7. سلام
  اگه الان با توانا کارت از دی جی پی خرید کنیم باز هم باید ۲۳ درصد سود به دیجی پی پرداخت کنیم؟؟؟

  1. بله سود مشخص شده از دیجی پی به صورت سراسری بوده فقط با توانا شما دیگه نیازی به سفته الکترونیک و استعلام و پروسه اداری تاییدیه ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *